Ben Cristovao
Zdroj: Instagram
Lovec talentů

Ben Cristovao nahraje hit v legendárních londýnských studiích! Můžete se zapojit i vy

Idol všech dívěk Ben Cristovao (30) bude hledat budoucí hvězdu, se kterou nahraje hit v legendárních londýnských Abbey Road Studios. Pokud máte talent, můžete se přihlásit i vy!

V rámci projektu #jetovtobě, který si klade za cíl motivovat mladé lidi, pomáhat jim překonávat prvotní neúspěchy a plnit si své sny, se Vodafone společně s Benem Cristovao rozhodl objevit novou hudební hvězdu. Vítěz získá možnost nahrát s Benem společný singl v legendárních Abbey Road Studios v Londýně, vystoupí ještě letos jako host na Benově koncertě a natočí klip s renomovaným režisérem.

Jednotliví ambasadoři, mezi nimi i Ben Cristovao, hledají talentované lidi v různých odvětvích, kterým pomůžou v jejich cestě za úspěchem. Na Benův workshop se v rámci loňského ročníku #jetovtobě přihlásilo mnoho skvělých a výjimečných hudebních talentů. Ty Ben celý den učil tajemství správného songwritingu – skládaní hitů.

V letošním ročníku se vše posouvá ještě o stupeň výš a vítěz dostane jedinečnou šanci nahrát společný hit s Benem v nejlegendárnějších studiích na světě a posune svou kariéru o mílový skok dále!

Autor: niž

Diskuze