Stella Belmondo - 3
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Belmondo se objevil po boku mladé dívky! Lidé nevěří, že je to jeho dcera

Francouzský herec Jean-Paul Belmondo vyrazil několikrát do společnosti s velmi mladou slečnou. Všechny herec překvapil a nikdo nechápal, kdo to je. Ukázalo se však, že jde o jeho šestnáctiletou dceru Stellu Belmondovou. Ta vyrostla do krásy a je na svého otce velmi pyšná. Má také ráda všechny jeho role.

Šestaosmdesátiletý herec Jean-Paul Belmondo natočil řadu legendárních rolí. Mezi ně patří například Zvíře, Muž z Acapulca nebo Profesionál. Celkem má tři děti - devětapadesátiletou Florence Belmondovou a šestapadesátiletého Paula Belmonda. Nejmladší šestnáctiletou Stellu Evu Angelinu Belmondovou má se svou druhou bývalou ženou Natty.

 

4 fotky

 

A právě se Stellou se už herec několikrát ukázal na veřejnosti. Doprovodila ho i na pohřeb jeho dlouholetého přítele herce Charlese Gérarda. "Můj otec je spíše přítel než autorita," svěřila se Stella portálu Paris Match. "Jsem velmi hrdá na své jméno, ale není snadné ho nosit," dodala dívka. Prozradila také, že je její otec duší stále mladý a neustále ji rozesmívá.

 

Filmy s Belmondem už viděla. Ze začátku jí to ale přišlo velmi divné. "Přemýšlela jsem, co tam dělá?" smála se Stella. Dodala také, že ji jeho filmy fascinují. Nejoblíbenější je prý snímek Muž z Acapulca.

 

Se svými ostatními sourozenci nemá tak pevný vztah, a to především kvůli jejich věkovému rozdílu. "Žila jsem jako svobodná dívka, a přestože se čas od času setkáváme například na narozeniny, silnější pouta selhala," citoval Stellu deník Non Stop People

 

V roce 1953 se Belmondo oženil se svojí první ženou Elodií Constantinovou. S ní měl kromě Florence a Paula také dceru Patricii. Ta zemřela v roce 1994 při požáru bytu. V roce 2001 měl herec mozkovou mrtvici. Z ní se naštěstí dostal a vrhl se opět na natáčení svých dalších filmů. 

 

Mozková mrtvice se týká i vás! 5 varovných příznaků a možnosti prevence
Mrtvice: ženy kolem čtyřicítky v ohrožení!

Autor: reg

Diskuze