Nejhezčí dveře v Londýně - 1
Zdroj: Instagram
Nádherné

Bella fotí nejkrásnější vchodové dveře v Londýně: Její SNÍMKY vás zavedou do pohádky!

Fotografka Bella Foxwell fotografuje nejkrásnější vchodové dveře v Londýně. Chce tím upozornit na krásu Londýna. Spousta lidí podle ní totiž chodí denně kolem a nevšímají se, jak krásné prostředí mají na dosah ruky.

13 fotek
Její stránka na Instagramu nazvaná The Doors of London obsahuje mnoho krásných dveří, okolních fasád a často také rostlin, které je zdobí. "Začala jsem s tímto účtem asi před dvěma a půl lety. Byla to výzva," prozradila Foxwell pro server Bored Panda.

"Strávila jsem v uplynulém roce spousty času spravováním účtů velkých spotřebitelských značek a chtěl jsem zjistit, jestli mohu nějak zúročit to, co jsem se naučila, i pro svůj prospěch. Jelikož jsem byla posedlá dveřmi už předtím, cítila jsem, že to je to pravé, na co se chci zaměřit," říká.

Dveře Bellu fascinují z několika důvodů. "Je to částečně tím, že obdivuji lidi, kteří své vchodové dveře upraví takovým způsobem, že na ně pak mohou být hrdí. Zvláště mě fascinuj ti, kteří jsou odvážní, jejich dveře mají pestré barvy nebo extravagantní futra," prozradila Bella. "A částečně jsou dveře velmi symbolické. Ať už představují nové příležitosti, nebo připomínají domov," dodává.

Z ulice Notting Hill do živé čtvrti Brixtonu a dále - rostoucí sbírka Belly Foxwell si už získala přízeň více než 46 tisíc lidí. "Obvykle nejprve trochu zkoumám nejrůznější místa a potom tam zamířím s telefonem," přibližuje svou tvorbu. "Nejlepší je, když narazíte na ulici plnou nádherných dveří, o kterých jste neměli ani tušení, že existují. Neděje se to často, ale když se to stane, je to velmi vzrušující."

Na některé její úlovky se můžete podívat v galerii.

Autor: mk

Diskuze