Na poli se objevila nečekaná věc
Zdroj: YouTube.com
Případ vyřešen

Během noci se na poli objevil Boeing 747: Kde se tam vzal? Záhadu se konečně povedlo objasnit!

16. 7. 2018

Začátkem července se během noci na bahnitém poli v Thajsku objevil obrovský Boeing 747. Místní obyvatelé byli velmi překvapeni. Kde se tam letoun vzal?

Na první pohled se zdálo, že letadlo v odlehlé části Chai Nat na severu země přistálo samo. Vesničané se okamžitě shromáždili, aby stroj v charakteristických barvách thajských aerolinek blíže prozkoumali.

Nikdo netušil, co se stalo a kde se tam letoun vzal. Nakonec se podařilo případ objasnit. Kromě nákladového prostoru byly všechny dveře na letadle zavřené, což znemožnilo lidem z vesnice vlézt dovnitř.

"Nejprve jsem si myslel, že mu došlo palivo a přistálo na poli. Nikdy jsem nebyl v letadle, takže to bylo velké překvapení. Nemohl jsem tomu uvěřit," přiznal podle ViralPress jeden z obyvatel vesnice.

Později majitel pozemku Somchai Phukieow odhalil, že koupil vyřazené letadlo v místní aukci. Na místo ho dotáhl nákladním automobilem, ale ještě předtím musel jeřáb umístit na mokrou půdu betonové bloky, aby měl stroj na čem stát. V letadle není motor ani palubní počítače. "Rád bych tu udělal malou atrakci s motokrosovou dráhou a fotbalovým hřištěm, aby se lidé mohli podívat do letadla a sledovat sporty i zevnitř," vysvětlil majitel.

Autor: mk

Diskuze