David a Victoria Beckhamovi - 2007
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Beckhamovi slaví výročí svatby: Takhle se změnili za 20 let

Od té doby, co si Victoria (45) a David (44) Beckhamovi řekli ANO před oltářem na irském hradu Luttrellstown, uplynulo už dvacet let. Bývalá členka dívčí kapely Spice Girls má dnes s pohádkově bohatým fotbalistou čtyři děti, které od počátku zahrnují luxusem. Peníze totiž nikdy nebyly problém. Koneckonců díky nim se současná módní návrhářka změnila v plastikovou kreaturu.

9 fotek
V roce 1991 se sportovci udály dvě zásadní věci. David Beckham se stal nejlépe placeným fotbalistou světa, když se upsal Manchesteru United a vzal si Victorii, tehdy ještě zpěvačku dívčí kapely Spice Girls. Kluby si ho navzájem přetahovaly za obrovské sumy. Pět let hrál za Real Madrid a následně za LA Galaxy, kde si vydělal šest miliard korun za šest let. S profesionální fotbalovou kariérou seknul v roce 2013.

Victoria brzy pochopila, že pracovat úplně nebude nutné a odešla z kapely Spice Girls, která nyní slaví velký návrat. Ovšem bez ní. Ona dala přednost raději profesi módní návrhářky. V té tedy není zas tak úspěšná, ale to jí nebrání v tom vyrábět další a další kolekce.

Kromě peněz je pojí také čtyři děti. Synové Brooklyn (20), Romeo (16), Cruz (14) a dcera Harper (7). Nenechte se ale zmást. I když Victoria donedávna rodila de facto jedno dítě za druhým, o harmonii ve vztahu to nevypovídá. Ještě před rokem zahraniční média spekulovala o krizi. Victoria si dokonce nechala odstranit tetování na levém zápěstí, kde měla manželovy iniciály. Dnes je ale snad všechno zlé zažehnáno a Victoria s Davidem vypadají jako na začátku vztahu. Tedy skoro. David dospěl ve zralého muže, ale na Victorii jsou plastiky pořádně znát. Posuďte sami v naší galerii.

 

Autor: Han

Diskuze