Victoria Beckham - 4
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Louise
Prásk.tv

Beckhamová je v Itálii. Ukázala sestru i nejlepší kamarádku

I hvězdy potřebují odpočinek, obzvláště tak vytížená návrhářka jakou je Victoria Beckhamová (45), která se se svojí mladší sestrou Louise setkala v Itálii. Právě tam podnikají výlet ještě se společnou kamarádkou Marií-Louise. Je až zarážející, jak jsou si všechny podobné.

9 fotek
„Jsme kamarádky od čtyř let,“ napsala na Instagram Victoria Beckhamová. Na snímku pořízeném v Itálii je vyfocená s mladší sestrou Louise a jejich společnou kamarádkou Marií-Louise. Všechny jsou si velmi podobné.

Na sociální síti mají společných snímků víc a je vidět, že jsou nerozlučné kamarádky. Vzájemně se inspirují i v účesech, které mají až na barvu takřka identické. Mladší sestra Louise se od starší Victorie často inspiruje i v jiných věcech.

V minulosti Louise také navrhovala oblečení. Došla dokonce tak daleko, že si otevřela malý obchůdek s názvem Hidden Closet v Hoddesdonu v Anglii. Pravda, Victoria podniká o něco více a má obří butik v Mayfair, což je luxusní čtvrť v Londýně.

Louise má dokonce, stejně jako její sestra, čtyři děti. V osobním životě je to ale horší. Mladší sestra slavné Victorie je rozvedená. Před pár lety jí, projít si těžkým obdobím, pomáhala právě Victoria. Jsou si prostě všechny oporou. Informace přinesl Daily Mail.

Itálie v září: Ideální čas na poznávací dovolenou i poslední možnost koupání
Šokující přiznání Victorie Beckham: Toto jsi o ní zřejmě netušila

Autor: Han

Diskuze