Petr Novotný
Zdroj: Profimedia
Zvládne to?

Bavič Novotný bojuje o život! Leží v nemocnici ve vážném stavu

Známý bavič Petr Novotný (70) leží ve vážném stavu v pražské Vojenské nemocnici ve Střešovicích. Nebýt včasného zásahu lékařů, mohlo vše dopadnout tragicky.

6 fotek
Známý bavič Petr Novotný skončil minulý čtvrtek v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích poté, co mu doma začal selhávat organismus. Moderátorovi začaly odcházet ledviny a další životně důležité orgány, a tak pro něj jela záchranná služba, která ho převezla do nemocnice a okamžitě napojila na umělou ventilaci.

Novotný strávil dalších 60 hodin v umělém spánku. Až v neděli, když mu opět začaly fungovat ledviny, ho lékaři na ARO probudili. Obavy o svého otce měl i novinář Pavel Novotný. Nebylo to poprvé, kdy slavnému tatínkovi šlo o život.

„Nebudu vám vyvracet, co říkáte, je to pravda. Táta má za sebou asi největší krizi od mrtvice. Nemám rád fráze, ale v posledních dnech projevil ohromnou vůli žít. Máme s celou rodinou pocit, že to zvládne,“ řekl Blesku Novotný junior. Tak snad se jeho slova naplní a bavič bude zase brzy fit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak začínal pořad Novoty s Petrem Novotným? - 20. 1. 2001

Autor: bin

Diskuze