Chloe - 1
Zdroj: Instagram
Záhada vyřešena

Batole každé ráno mizelo z pokoje: Jak se přes zavřené dveře dostalo ven? Rodiče byli v šoku! VIDEO

13. 6. 2018

Rodiče nemohli uvěřit svým očím, když se podívali na záznam z kamery, kterou nainstalovali v dětském pokojíčku. Co na videu dělali jejich psi a malá dcera, vás dostane!

Bratři Bleu a Colby jsou dva zlatí retrívři, kteří jsou pořádně vychytralí. Moc dobře vědí, kdo z rodiny jim dává nejvíce jídla. Takže, když mají hlad, je jim jasné, co musejí udělat, aby se dobře najedli!

Rodiče malé 15měsíční Chloe se jednoho dne podívali na video z kamery v dceřině pokojíčku a nevěřili vlastním očím. Batole a oba psi jsou skvělými kamarády a právě od Chloe oba domácí mazlíčci dostávají vždy velmi štědrou nálož jídla. Každé ráno pak ještě po tmě chodí nenápadně žebrat k její posteli.

Na videu je vidět, jak psi přiběhnou do Chloina pokojíčku a začnou ji budit. Jakmile je holčička vzhůru, snaží se ji dostat ven z pokoje, aby jim dala jídlo. Celé video je ještě zrychlen a působí velmi komicky.

Rodiče Nina a Chris dnes díky videu už konečně ví, jak je možné, že se jejich malá dcerka každé ráno objeví na chodbě, i když je ještě moc malá na to, aby dosáhla na kliku do dveří a sama si otevřela. Právě to byl důvod, proč se Nina rozhodla do dceřina pokojíčku nainstalovat kameru!

Autor: mk

Diskuze