Barack Obama - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Vtipná příhoda

Baracka Obamu strážní vyhodili z Disneylandu! V zábavním parku porušil přísný zákaz

Bývalý americký prezident Barack Obama se na setkání demokratických kandidátů do Kongresu v kalifornském Anaheimu podělil o velmi vtipnou příhodu z mládí.

5 fotek
V sobotu se na setkání sedmi demokratických kandidátů do Kongresu v kalifornském Anaheimu podělil americký prezident Barack Obama o zajímavou historku z dob svého mládí. Vyprávěl, jak byl kdysi vyhozen z Disneylandu, protože si na jedné z atrakcí zapálil cigaretu, píše Sky News. Kouření je v Disleylandu přísně zakázáno.

Obama byl ve známém zábavním parku poprvé, když mu bylo 11 let a později, když studoval na vysoké škole. „Neměli jsme v plánu jít na Matterhorn nebo na Piráty z Karibiku (atrakce v Disneylandu), ale na koncert skupiny Kool & The Gang,“ vzpomínal.

Po koncertu se ale nakonec rozhodli, že nějakou atrakci přeci jen navštíví. Vyrazili na lodičky. „Je mi to trapné říkat, hlavně když mě poslouchá tolik mladých lidí, ale několik z nás kouřilo,“ prozradil Obama, který je dnes už bývalým kuřákem. Dav se okamžitě začal smát. „Měli jsme cigarety! Opravdu! Byl jsem teenager a myslel jsem si, jaký nejsem rebel. Najednou přišli dva obří strážní a vyprovodili nás ven,“ řekl Obama, kterého nejvíc překvapilo, když jemu a jeho přátelům strážní po vyhazovu řekli, že doufají, že Disneyland ještě někdy navštíví.

Autor: mk

Diskuze