Baba Vanga - 4
Zdroj: Twitter
To jsou zase vyhlídky...

Baba Vanga straší lidstvo dál! Jaké hrůzy čekají svět v roce 2019? DĚSIVÉ PROROCTVÍ

11. 12. 2018

Do konce roku zbývá pouhých pár týdnů, a tak lidstvo jistě zajímá, co ho čeká následující rok. A kdo jiný by to měl vědět lépe než pověstná bulharská věstkyně Baba Vanga.

Je to tady! Jeden rok končí a další obyvatele planety Země teprve čeká. Otázkou zůstává, co se v něm asi přihodí... A jediný, kdo na to měl vždy odpověď, byla bulharská věstkyně Baba Vanga. Tahle záhadná žena měla v dětství ošklivou nehodu. Když byla bouřka, uhodil do ní blesk. Jeho síla ji pak vyhodila do vzduchu a když dopadla na zem, tak sice byla bohužel slepá, za to o nadpřirozené schopnosti bohatší.

Proroctví Baby Vangy jsou už pověstná a ne nadarmo se jich lidé opravdu bojí. Vanga totiž například předpověděla teroristický útok na New York 11. září 2001 nebo Brexit. A tak když na povrch vyplují další nové skutečnosti, lidé neví, jestli tomu věřit, nebo nechat osud osudem a hrozivé předpovědi nebrat příliš vážně.

I pro následující rok 2019 měla známá věštkyně vnitřní vidění. A řekla, co se stane. Přírodní katastrofám ani finančním potížím se prý lidstvo nevyhne... Vanga tvrdila, že v roce 2019 zalije Asii vlna tsunami, která napáchá šílené škody v Indii, Pákistánu, Číně Indonésii a na Aljašce. Katastrofa nemine ani Evropu, kde má nastat velká hospodářská krize. A Rusko? To podle Vangy zasáhne meteorit.

Autor: bin

Diskuze