Avicii a Tereza Kačerová
Zdroj: Instagram
Vidíte to?

Aviciiho ( †28) česká milenka ukázala společné selfie: Něco na něm však nesedí! FOTO

Tereza Kačerová (28) šla sama s pravdou ven. Měla vztah s DJ Aviciim! Jenže teď začínají někteří pochybovat o tom, že je to celé pravda. Jediným důkazem jsou totiž její slova a také fotky, z nichž jedna není úplně důvěryhodná.

11 fotek
Když světem otřásla zpráva o úmrtí švédského muzikanta Tima Berglinga alias DJe Aviciiho, nedlouho na to se na svém instagramu ve velmi dlouhém vzkazu svěřila česká modelka Tereza Kačerová s tím, že vedla se známým Švédem tajný vztah a navíc jí pomáhal s výchovou dítěte, které měla z předchozího vztahu.

Jako důkaz dala na profil několik fotek, na kterých je evidentní, že byla v jakémsi soužití s oblíbeným DJem. Jenže lidé si všimli něčeho podezřelého. Jedna fotka jim připadá hodně podivná!

Na snímku je selfie, které údajně fotila sama modelka Tereza. Ona, Avicii a další neznámý muž jedou na koni. Jenže jeden detail je zarážející. Modelce na fotce chybí kousek paže! A tak není divu, že se spoustu lidí zamyslelo nad tím, jestli se nejedná o špatně provedenou fotomontáž a jestli si náhodou modelka celý vztah nevymyslela. Jak to je opravdu, ví jen ona sama Ostatní fotky už ale tak pochybně nevypadají, a tak na základě jedné nelze vyvodit závěr, že by si to celé vymyslela. Je také možné, že je to třeba kousek nějaké látky, nebo bůh ví co jiného...

Autor: bin

Diskuze