Annalise Braakensiek - 1
Zdroj: Instagram
Záhadná smrt

Australská modelka na Instagram napsala podivný komentář: Po pár dnech byla nalezena mrtvá!

Krásná australská modelka Annalise Braakensiek (†46) zveřejnila na Instagrma podivnou zprávu a přestala reagovat na zprávy. Pár dní na to byla nalezena mrtvá ve svém bytě.

7 fotek
Australská modelka a blogerka Annalise Braakensiek byla krásná a úspěšná. Ovšem trpěla podobnými problémy, které má řada slavných osobností - měla těžké deprese. Na sociální síť umístila nedávno podivný komentář a nereagovala na zprávy. Její blízcí se začali obávat nejhoršího. Když rodina Annalise zavolala policii, bylo už bohužel pozdě. Muži zákona našli modelku mrtvou v jejím bytě v Sydney.

Annalise byla krásná a úspěšná, na Instagramu měla přes 40 tisíc sledujících. Ačkoliv se ze sociálních sítí zdál její život dokonalý, kráska více jak 4 roky trpěla depresemi. V dubnu se navíc po 16letém vztahu rozvedla s manželem Danym Goldbergem.

Minulý týden na Instagramu sdílel snímek, kde stojí vzhůru nohama, a napsala: „Vše se mi zdá nyní převrácené a vzhůru nohama. Obrovské díky všem, kteří mi pomohli zvládnout tento bláznivý rok." Poté se přestala ozývat rodině i přátelům a nakonec ji policisté našli mrtvou. Modelka zřejmě spáchala sebevraždu, ovšem to potvrdí ještě pitva.

Autor: mk

Diskuze