Artur Štaidl
Zdroj: Profimedia
Šikovný kluk

Artur Štaidl se nebude živit jen hudbou: Rozjíždí pořádný byznys! Co by na to řekla Iveta ( †48)?

Syn tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové má vlastní kapelu, a tak by si mohl leckdo myslet, že stejně jako jeho matku, i on se bude živit hudbou. On má však patrně vyšší cíle! Bude z něj pan podnikatel...

8 fotek
Syn zpěvačky Ivety Bartošové Artur Štaidl (21) už je dospělý mladý muž, a tak asi přišel čas velmi vážně uvažovat nad tím, co ho jednou bude živit. Jak Artur, tak i jeho otec, známý producent Ladislav Štaidl nejspíš dost dobře ví, jak ošemetná a vratká může být kariéra hudebníka, a tak i přesto, že má Artur vlastní metal-corovou kapelu nesoucí název Behind The Mirror (Za zrcadlem), hodlá budovat kariéru v úplně jiném odvětví. A to v gastronomii!

Artur vystudoval střední hotelovou školu. Jeho otec Ladislav však dobře věděl, že pokud nechce mít ze syna průměrného kuchtíka, bude muset jeho vzdělání ještě pokračovat. Artur proto odletěl po maturitě do USA, kde studoval nejen angličtinu, ale i marketing a hotelový management. A právě teď nastává čas chopit se příležitosti a své nabyté schopnosti zužitkovat ve své první podnikatelské úspěchy.

„Artur se ve svých jednadvaceti letech zapojil do organizování food festivalů, kterých u nás probíhá asi třicet,“ prozradil deníku Aha! nejmenovaný zdroj. Je tedy vidět, že Arturovo letité studium v oblasti gastronomie nese své první ovoce. Co se ale hudby týká, na tu mladý umělec rozhodně nezanevřel. Se svou kapelou vydali už první album a rozhodně plánují ve své tvorbě pokračovat i dál. Je vidět, že v něm klíčí geny obou známých rodičů!

Autor: bin

Diskuze