Ariana Grande - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Ariana Grande naštvala fanoušky! V Česku zrušila plánované akce

Fanoušci americké zpěvačky a herečky Ariany Grande jsou zoufalí. O setkání s oblíbenou divou možná přijdou.

Extrémní pracovní nasazení Ariany Grande je známé a o úskalích takového zápřahu pravidelně informuje na sociálních sítích. Osobní problémy ji dostihly i teď, kdy se blíží hned trojice koncertů – v pražské O2 aréně, Krakově a v Hamburku.

 

Pražský koncert pro české fanoušky zůstal v programu, dočkal se ovšem změny termínu z 8. září na 4. září. O zásadní změně informoval portál livenation.cz, který rovněž přinesl informaci, že VIP program spojený s koncertem se ruší a fanoušci tak přijdou o možnost osobního setkání s oblíbenou zpěvačkou. Livenation držitele VIP lístků ovšem ujistil, že peníze za balíčky se zklamaným fanouškům vrátí.

 

Změny termínu koncertu se dočkali i fanoušci, kteří se chystali na Arianu zavítat do Hamburku. Ten se nově bude konat 9. září. O poznání větší zklamání zažívají zpěvaččini obdivovatelé, kteří měli v plánu zajet na koncert do polského Krakova. Tamní koncert byl totiž zrušen. Na sociálních sítích zpěvačku bombardují zklamané zprávy od fanoušků. "Moje show zrušená není, ale měla bys pochopit, že jsi pro některé lidi vším a samozřejmě, že jsou naštvaní a smutní, že jsi zrušila vystoupení v jejich městě. Nebuď zlá na polské fanoušky,“ vzkazuje jedna z fanynek. Méně vstřícní fanoušci ji přirovnávají k Nicky Minaj, která podobné pozdvižení již v minulosti způsobila, na rozdíl od Ariany o tom ovšem neinformovala předem.
 

 

Zpěvačka se fanouškům omluvila s tím, že jim chce předvést prvotřídní show a stoprocentní výkon a zdůraznila potřebu zachovat si svůj hlas a energii. Ti, kteří dokáží zpěvačce částečnou indispozici odpustit, se dle webu musicserver mohou těšit na ambiciózní show plnou růžové barvy a tance.

 

Jak fotit na koncertu? Tipy od profi fotografů
Udělej ze sebe rockerku

Autor: TN.cz

Diskuze