Anna O
Zdroj: Instagram
Ouh!

Anna se fotila uprostřed Times Square: Když se svlékla, lidé nemohli uvěřit svým očím! FOTO

Blogerka Anna se nestydí a ukazuje své boubelaté tvary, kde se jen dá! Tentokrát se vystavila na Times Square a všechny kolemjdoucí pořádně šokovala!

9 fotek
Blogerka Anna O'Brien (33) z amerického státu Ohio se ráda fotí v plavkách i přes to, že nepatří zrovna ke štíhlým modelkám. Ba naopak, má velmi kypré tvary. Ty se rozhodně ale nestydí ukazovat.

V dubnu na sebe Anna strhla pozornost v jednom z hotelů v Las Vegas, když se fotila u bazénu. Člen ochranky jí však tehdy řekl, aby se oblékla, čímž ji totálně urazil a znevážil. Annu štve, že hubené dívky v plavkách nevzbuzují žádné pohoršení, zato boubelky ano.

Nyní na sebe chtěla pořádně upoutat, a tak se nechala nafotit v plavkách uprostřed nejrušnějšího náměstí v New Yorku, na Times Square. Anna je nepřehlédnutelná, neboť je hrdou plus-size ženou, která se nestydí za svou postavu. Málokdo si jí tedy nevšiml!

Během focení slyšela výkřiky cizinců. Čekala narážky na svou hmotnost, ale byla šokována ze sexistických slov, píše dailymail.co.uk. Někteří muži si ji začali točit, jeden z nich pokřikoval, aby mu na kameru převedla twerk.

Anna tento svůj počin hodnotí za nejhorší, který kdy udělala a dodala: "Vyjádřím se velmi jasně: Každá žena má svou hodnotu - hubená i tlustá. Hodnota ženy se totiž neměří tím, zda s ní někdo chce mít sex. Ženy, vy tu nejste pro radost někoho. Jste tu proto, abyste změnili svět!"

Autor: mk

Diskuze