Umí si to užít

Anna Kadeřávková z Ulice vyrazila poprvé letos na hory! Co dělá, když právě nesjíždí místní sjezdovky?

Krásné české hory v kombinaci s tím nejlepším z evropského designu. Přesně takovou atmosféru si do Pece pod Sněžkou přišla vychutnat vedle ostatních českých krásek i půvabná hvězda Ulice Anna Kadeřávková (21).

8 fotek
Pec pod Sněžkou předhání ostatní horská střediska. Panuje zde totiž klidná a pohodová atmosféra, kterou ocení především lidé přijíždějící do hor opravdu za lyžováním, přírodou a odpočinkem. Již několik let se toto kouzelné místo ocitá i v hledáčku hvězd, a tak sem letos zavítala i Anička Kadeřávková, kteoru diváci seriálu Ulice znají jako Rozinu Maléřovou.

A jak si herečka představuje ideální dovolenou na horách? Ráda dělí svůj čas na dovolené mezi sport a odpočinek! „Jezdím na snowboardu, takže se každý rok snažím alespoň jednou vyrazit na hory. Ráno lyžovačka, odpoledne dobrý oběd a zbytek dne strávit odpočinkem ve wellness nebo na procházce. Pec pod Sněžkou mám ráda, byla jsem tam třikrát a pokaždé nám vyšlo krásné počasí. Ráda se tam vracím,“ svěřila se hvězda oblíbeného seriálu.

Na vlek to měla z apartmánů pouhých sto metrů, takže by si bez zdržování mohla užít sportovních radovánek. A když počasí sportu nepřálo, tak se mohla zabavit v hotelové herně, na golfovém trenažeru ale nejvíce si užívala ve wellnessu ve vířivce.


 

Autor: bin

Diskuze