Zdroj: TV Nova
Návrat dcery

Anna Kadeřávková se vrací po takřka dvou letech do Ulice. Natáčení zvládá navzdory nepříjemné nemoci

5. 10. 2018

Po necelých dvou letech se diváci Ulice mohou opět těšit na jednu z nejoblíbenějších postav Ulice. Z Ameriky, kam odletěla hledat kariérní štěstí, se zanedlouho vrátí Rozina Maléřová. Její představitelka Anna Kadeřávková už natáčí, a to navzdory nepříjemné nemoci, s níž se rozhodla bojovat i veřejně.

4 fotky
Zatímco Rozina Maléřová od ledna 2017 dle scénáře seriálu Ulice buduje ve Spojených státech kariéru modelky, její představitelka Anna Kadeřávková se potýká s nepříjemnou nemocí. Lékaři jí diagnostikovali lymskou boreliózu. Herečka se rozhodla využít své popularity a o průběhu léčby pravidelně informuje na svém profilu na sociální síti Instagram. V současné chvíli je na konci léčebné kůry, a to jí umožňuje i souběžné natáčení seriálu Ulice. Ač s drobnými limity.

„Cítím, že mě to trochu omezuje při natáčení. Jsem hodně unavená, bývá mi špatně, mám speciální dietu. Je to nepříjemné. Kromě toho mám na půl roku antibiotika a měla bych být v klidovém režimu. Nesmím se absolutně stresovat. Vypouštím všechno, co nemusím řešit. Borelióza je nemoc, která není vidět, a pokud člověk nechce, aby to někdo věděl, nikdo se to nemusí dozvědět, ale je to náročné s tím žít,“ přiznává herečka s tím, že natáčení Ulice ji v léčbě nelimituje. Naopak. „Díky tomu mám zase v životě nějaký řád a to mi paradoxně dodává pocit klidu a jistoty. Návrat byl fajn, tak tady je suprovej kolektiv, je tu hezky, a tak jsem se těšila,“ dodala.

Nadále probíhající léčba herečky se pochopitelně odráží i v plánování natáčení oblíbeného seriálu. „Při tvorbě natáčecích plánů zohledňujeme zdravotní stav herečky a maximálně se snažíme přizpůsobit termíny natáčení jejím aktuálním možnostem,“ říká výkonná producentka seriálu Ulice Jana Maršíková.

Jak se herečka s nemocí před kamerou poprala, uvidí diváci oblíbeného seriálu již brzy.

Autor: mk

Diskuze