Zdroj: TV Nova
Už v úterý

Anna Kadeřávková se vrací do Ulice. Spolu s ní do děje vejde nová postava! VIDEO

Po necelých dvou letech se diváci Ulice mohou opět těšit na jednu z nejoblíbenějších postav Ulice. Z Ameriky, kam odletěla hledat kariérní štěstí, se už v úterý 6. 11. vrátí Rozina Maléřová. A nevrátí se sama. přivede do děje novou postavu.

9 fotek
Zatímco Rozina Maléřová od ledna 2017 dle scénáře seriálu Ulice buduje ve Spojených státech kariéru modelky, její představitelka Anna Kadeřávková se potýká s nepříjemnou nemocí. Lékaři jí diagnostikovali lymskou boreliózu. Herečka se rozhodla využít své popularity a o průběhu léčby pravidelně informuje na svém profilu na sociální síti Instagram. V současné chvíli je na konci léčebné kůry, a to jí umožňuje i souběžné natáčení seriálu Ulice. Ač s drobnými limity. „Cítím, že mě to trochu omezuje při natáčení. Jsem hodně unavená, bývá mi špatně, mám speciální dietu. Je to nepříjemné. Kromě toho mám na půl roku antibiotika a měla bych být v klidovém režimu. Nesmím se absolutně stresovat. Vypouštím všechno, co nemusím řešit.

I přes zdravotní komplikace se Anna Kadeřávková věnovala natáčení naplno, a tak ji diváci od 6. listopadu budou opět v Ulici potkávat. „Bude to velkolepý návrat. Musím říct, že mě hodně překvapilo, jak se moje postava bude vyvíjet. Nebyla jsem tady teď dva roky, Rozina byla v Americe a za tu dobu se změnila. Vrátí se nečekaně a až později se rodina a vlastně i diváci dozví, co za tím náhlým návratem stálo,“ prozrazuje mladá herečka.

Nepřijíždí ale sama. Z Ameriky spolu s ní jede i její nová kamarádka Jana, kterou hraje půvabná mladá herečka Sára Affašová. Sára působí exoticky, její kořeny totiž sahají do Sýrie.

"Jana je extrovertní a cílevědomá holka, která touží po tom být úspěšná. Věci moc nepromýšlí do důsledku. Za její zdánlivou neprůstřelností je ale notná dávka nejistoty a osamělosti. Doma má autoritativní matku. Před svým odjezdem do USA, kde se seznámila s Rozinou, studovala hereckou konzervatoř. Byla dobrá, vybral si ji do malé role nějaký zahraniční štáb, který tu točil. Nabídli ji pak kšeft v USA a Jana získala pocit, že má cestu do Hollywoodu otevřenou. Utekla do USA těsně před maturitou, a to jí matka nemůže zapomenout. Po jejím návratu jí to dává pořádně sežrat a nedokáží si k sobě najít cestu. Jana je odhodlaná zařídit se po svém, jejím motorem je matce dokázat, že to dokáže. Rozina je zatím Janinou jedinou kotvou.
Svůj herecký talent po návratu zkouší Jana jakkoliv uplatnit, obchází castingové agentury, ovšem bez valného úspěchu – talent sice nepostrádá, konkurence je ale velká a ji nikdo nezná," říká nová tvář Ulice Sára Affašová.

S postavou, kterou hraje, má Sára hodně společného. "Myslím, že Jana a já máme společnou určitou roztěkanost, neposednost a energičnost," přiznává. Jana je instagramerka, tento noníček s ní ale Sára nesdílí. "Já instagram mám, ale nejsem v něm, popravdě, nejzběhlejší. Před nedávnem jsem se tomu začala trochu víc věnovat a postupně se učím, do té doby jsem byla spíše pasivnější ''očumovatel''. Myšlence influencerství se nebráním, uvidíme časem...," říká.

V Ulici je se jí zatím líbí. Chválí si příjemný pracovní kolektiv. Nabídku na roli v nejsledovanějším seriálu ČR však hodně zvažovala. "Jelikož jsem stále školou povinná (jsem v absolventském ročníku činoherního herectví na DAMU), chodím stále na tréninky, semináře, zkoušíme ve školním divadle DISK a máme večerní představení. Časové možnosti jsou omezené - proto jsem nabídku zvažovala," přiznává.

Stejně jako její postava Jana, i Sára má exotický vzhled. Její tatínek totiž pochází ze Sýrie a maminka je Češka. "Já se v Praze narodila a celý život tu žiji," říká půvabná herečka.

Autor: mk

Diskuze