Zdroj: TV Nova
Má pravdu?

Anna Kadeřávková poslala drsný vzkaz přítelkyním svých bývalých kluků: Některé fanoušky to naštvalo!

19. 2. 2019

Herečka Anna Kadeřávková alias Rozina z Ulice poslala přes sociální síť drsný vzkaz přítelkyním svých bývalých partnerů. Někteří fanoušci s ní souhlasí, jiní se bouří. Ona to však bere s nadsázkou.

5 fotek
Herečka Anna Kadeřávková, kterou diváci TV Nova znají jako Rozinu ze seriálu Ulice, se rozhodla napsat drsný vzkaz všem současným přítelkyním svých bývalých partnerů. "Pro všechny nový holky všech mejch bejvalejch kluků a pro všechny bejvalky všech kluků, se kterýma jsem nebo v budoucnu budu," začala svůj příspěvek na Instagramu, ke kterému připojila fotku, na níž se tváří velmi vtipně.

"Dřív jsem si myslela, že jste kravky a fakt jsem vás neměla ráda. (Existuje snad nějaká holka, která to kdy měla jinak?!) Pravdou je, že čím dýl na tomhle světě jsem, tím víc zjišťuju, že se prohlubuje moje vnitřní pochopení pro všechno. A pro všechny. A že chtě nechtě, jsme my ženský pro sebe vzájemně strašně důležitý," pokračovala.

Dále v příspěvku děkuje všem bývalým přítelkyním svých partnerů, že se jí snažily muže vždy pěkně vychovat a připravit na míru. "Držím palce všem z vás, kterým jsem přenechala svý ex. (I vám, který teď nejspíš se svojí nejlepší kámoškou hledáte moje fotky na Instagramu, kde mi to nesluší - tady jednu máte, neni zač. A po večerech se mi smějete. Taky to dělám, v pohodě. Snažila jsem se, ale bylo to těžký. Teď už je nechci, je to na vás, držím palce. A až na vlastní kůži zjistíte, proč už jsou ex, a třeba mě i pochopíte, tak mi je nevracejte (neberu ani za milion... za dva možná), ale klidně se mi ozvěte. Ráda se tomu (rozumějte: jim) s vámi nad skleničkou vína zasměju. Berte mě trochu s nadsázkou, jo?," psala dál svůj dlouhý příspěvek a dodal hashtag #ženysobě. "Jo a pro moje bejvalý... Popřála bych vám “všechno nej”, ale to už jste měli. Smůla," rýpla si na závěr.

Mnoho z hereččiných fanoušků ji pod příspěvkem chválilo a psali, že je příspěvek pobavil a že vše, co Anna napsala, je pravda. Samozřejmě se ale našli i rýpalové, kteří si neodpustili urážlivé komentáře. Někteří použili dokonce neslušná slova. Anička se však nedala a z takových lidí si nic nedělá.

Co ti dal tvůj bývalý?
TEST: Zvládáte komunikaci s bývalým partnerem?

Autor: mk

Diskuze