Sára Sandeva a Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
To jsou čísla!

Skyler a Rozina ukázaly porost, za který by se normálně nemusel stydět kdejaký muž!

Anička Kadeřávková (19) a Sara Sandeva (19) spolu hrály nejen v Ulici, ale jsou kamarádkami i ve skutečnosti. Když se ty dvě sejdou, člověk neví, co od nich má čekat! Holky nezkazí žádnou legraci, a dokonce se nebály pochlubit neobvyklým porostem!

7 fotek
Anička se v Čechách ještě ani nestačila rozkoukat a už si ji našla neméně slavná kolegyně Sara Sandeva (19). Obě herečky si zahrály v seriálu Ulice. Anna ztvárnila roli plaché Roziny Maleřové a Sara naopak nebojácné Skyler van Ruyter, která otěhotněla v brzkém věku a už je z ní maminka malého Chrise, kterého má s Frantou.

Herečky se potkaly jen v několika málo scénách. V reálném životě jsou spolu skoro nepřetržitě. Jsou totiž spolužačky, a také kamarádky, co už roky táhnou za jeden provaz. Nerozhádaly se ani, když musela Anička ztvárnit vr filmu přítelkyni Adama Mišíka (19), se kterým Sara zrovna chodila.

Rozhodně byste se s nimi nenudili. Obě mají velký smysl pro humor, což znovu dokázaly na sociálních sítích, na kterých se pochlubily novými vousy, které si udělaly z vlasů. Jedná se o vtipnou podívanou. Na první pohled je zřejmé, že společně trávený čas se nese v duchu přátelské zábavy. Anička celou situaci vyšperkovala tím, že "by se měla oholit"! Tak ještě že jim něco takového na tváři neroste doopravdy...

Anna Kadeřávková o modelingu: Čím ji v modelingové agentuře šokovali?
Exkluzivní rozhovor s představitelkou Skyler Sarou Sandevou: Přítele nemám, zatím jsem nezadaná!

Autor: Beat

Diskuze