Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Vtipné

Anna Kadeřávková chtěla pobavit fanoušky: Touhle FOTKOU se jí to dost povedlo! Tak jste ji ještě neviděli

12. 1. 2018

Herečka Anna Kadeřávková (20) známá dříve ze seriálu Ulice jako Rózina Maléřová, se chtěla vymanit ze stereotypu rádoby perfektních "insta-holek" a ukázala se tak, jak jste ji ještě zaručeně neviděli! Tohle vás dost pobaví!

9 fotek
Anička Kadeřávková odletěla spolu s přítelem a hercem Johanem Mádrem (23) na dovolenou do exotické Dubaje. Užívala si tam teplé počasí a koupání. Na instagram přidala několik sexy fotek v plavkách, kde jí to ohromě sluší.

O pár dní později si ale řekla, že to stačí a musí zase přidat nějakou nestrojenou fotku. Na objektiv udělala výraz, kde vypadá tak trochu, jakoby předtím požila nějakou omamnou látku, a šup s ní na sociální síť.

Herečka se prostě nestydí a je vidět, že si dokáže udělat legraci sama ze sebe. K fotce napsala: "Poslední dobou to tu bylo na mym profilu nějaký až moc hezký a stylizovaný, mam pocit. Skoro jak u těch perfektních insta-holek s perfektnim make-upem a krásnýma zadkama. Fuj, to jsem se lekla!!! To víte, v Dubaji to bylo nádherný, tak to k tomu svádí, se tak nakrucovat, až to nejste vy. Tak vám posílam vzkaz z véči, ať jste v pohodě, že je to pořád ta stará dobrá Anča, co miluje sushi. A vás, normální holky. Nemam tam mezi zubama kus lososa nebo něco? Jsem byla tak natěšená na to jídlo, že jsem si to nezkontrolovala. Tak snad čistý."

Autor: mk

Diskuze