Anna K - 2
Zdroj: facebook.com
Blýská se na lepší časy?

Anna K. už zná výsledky léčby! Porazila konečně zákeřnou rakovinu?

Zpěvačka Anna K. (52) už podruhé bojovala se zákeřnou rakovinou prsu. Po operaci a chemoterapii jí lékaři sdělily výsledky. Porazila nemoc i tentokrát?

4 fotky
Zpěvačka Anna K. má pro své okolí i fanoušky dobré zprávy! Po týdenní hospitalizaci v Českém Krumlově, kde sídlí její operatér MUDr. Václav Pecha, je zpátky doma a odpočívá. Skvělá novina však je, že výsledky léčby jsou na dobré cestě.

„Všichni říkali, že to dopadlo bezvadně, podařilo se vyndat všechno špatné, co tam bylo, všechno je v čistotě a já jsem za to ráda, že všechno špatný je pryč, teď budou ještě nějaký zajišťovací věci, na kterých se lékaři dohodnou, a já je budu poslouchat. I výsledky jsou údajně velmi pozitivní po mojí chemoterapii, tak myslím si, že snad nic nebrání – nechci se rouhat, nejsem moc pověrčivá, ale myslím si, že jsem na dobrý cestě, a cítím to, že to bude dobrý, akorát ta cesta bude trvat,“ řekla zpěvačka podle informací deníku Blesk.

Pozitivně naladěná zpěvačka tak sice nemá definitivně vyhráno, všechno ale nasvědčuje tomu, že se úplně vyléčí a bude moct zase brzy naplno koncertovat. Tak snad vše půjde tak, jak má. Držíme palce a přejeme co nejpevnější zdraví!

Autor: bin

Diskuze