Šárka Vaculíková
Zdroj: oficiální zdroj
Volba je na vás

ANKETA: Šárka Vaculíková je ženou mnoha podob! Rozhodněte o tom, která představitelce Adriany nejvíce sluší

Herečka Šárka Vaculíková (29) je nejen talentovaná a krásná, ale také velmi nápaditá! Podívejte se na její nejzajímavější kreace a pomozte vybrat tu nejlepší!

10 fotek
Šárka Vaculíková hraje v seriálu Adrianu, která byla do smrti své matky velmi problematická. Dědovi Peškovi dokázala pěkně pocuchat nervy! Dneska je z ní ale spořádaná mladá žena, která má slušnou práci a donedávna to i vypadalo, že se z ní brzo stane vdaná paní.

To by ale nesměla přijít Eddiemu na jeho dřívější nevěru se sekretářkou Zorou. Jak to mezi nimi bude, není stále jasné. Už to vypadalo, že Adriana Eddiemu odpustí, ale zdá se, že to nedokáže. Herečka je tedy v seriálu momentálně jednou z nejsledovanějších postav. Nyní se ale zaměřte na její krásu. Asi fanoušci Ulice ví, že Šárka trpí celiakií, proto nemůže žádné pšeničné výrobky. A i to je její recept na její neskutečnou štíhlost!

Jako štíhlá kráska si proto může dovolit nosit různé výstřední, extravagantní modely, protože štíhlá postava má mnohem větší možnosti, co se oblékání týká. Šárka by si na sebe mohla obléct, jak se říká, pytel od brambor, a stejně bude za hvězdu. V galerii se můžete podívat na výběr toho nejlepšího, v čem se Šárka kdy objevila na veřejnosti, nebo v seriálu. Nezapomeňte hlasovat v aketě, která podoba herečce sluší podle vás nejvíce!

Anketa

Co se vám na Šárce líbí nejvíce?

Hlasovalo 537 lidí.

Autor: bin

Diskuze