Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova
Hlasujte!

ANKETA: Hlasujte o nejlepší vystoupení v soutěži Tvoje tvář má známý Hlas!

Hudební show Tvoje tvář má známý hlas láme rekordy sledovanosti a porotci vybírají nejlepší vystoupení v každém kole. Které však je to úplně nej?

12 fotek
Pěvecká soutěž Tvoje tvář má známý hlas se pravidelně stává každou sobotu večer nejsledovanějším pořadem v rámci všech českých televizních stanic. Počet diváků u obrazovek se šplhá ke dvěma milionům, s čímž se nemůže měřit ani třeba aktuálně probíhající hokejové mistrovství světa.

Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus se za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví každý týden přemění v české i světoznámé pěvecké legendy.

Neobvyklý formát hudební show pro někoho nečekaně slaví v posledních týdnech obrovský úspěch. Kromě producentů na tom mají nevětší zásluhu právě soutěžící, kteří se pečlivě připravují a týden co týden mění v jinou slavnou osobnost. A to nejen vizáží, ale také hlasem, tancem, gesty a celkovým vystupováním.

Které vystoupení však bylo opravdu nejlepší? Hlasujte v anketě!

Anketa

Jaké bylo dosud nejlepší vystoupení v show Tvoje tvář má známý hlas?

Hlasovalo 10441 lidí.

Na všechna vystoupení se podívejte ZDE!

FOTO Z MASKÉRNY TVÁŘE: Takhle se připravují sobotní proměny soutěžících!
Debbi nebo Ewa? Adam Mišík chce obě!
Zákulisí Tvojí tváře: Komu bylo ouvej?

Autor: red

Diskuze