Rachel Green
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Anistonová málem nehrála v Přátelích. Víme, co by jinak dělala

Ikonickou Rachel Greenovou by v seriálu Přátelé snad nikdo nezahrál lépe než Jennifer Anistonová (50). Je neodmyslitelnou součástí celé bandy. Málokdo ale ví, že stačilo málo a Anistonová by se v devadesátkovém televizním hitu vůbec neobjevila. Měla totiž jiné plány.

10 fotek
Seriál Přátelé se začal vysílat v roce 1994. Jennifer Anistonová už byla vybrána do role Rachel, když jí do cesty skočil další velký projekt. Jednalo se o sitcom s názvem Muddling Through, který u nás nikdy nebyl vysílán. Tam hrála, stejně jako v Přátelích, servírku.

Producenti legendárního seriálu o partě kamarádů tak ještě před odvysíláním uvažovali, že roli Rachel Greenové dají někomu jinému, jelikož Anistonová na ně nebude mít dostatek času právě kvůli sitcomu, který začal o pár dní dříve.

„Sledovanost Muddling Through byla ale údajně pohřbena množstvím seriálů a show, které byly vysílány ve stejnou dobu,“ píše Daily Mail. Jedna z nejlépe placených hereček se tak mohla soustředit na jednu seriálovou roli. Pokud by se show Muddling Through nepřestala vysílat, Jennifer by dost možná zůstala tam.

Během deseti let vysílání Přátel natočila i pěkných pár filmů. Namátkou Objekt mé touhy, Hodná holka nebo Perfektní záskok.

Anistonová byla jediná herečka, která se zvládla vyšvihnout mezi hollywoodské hvězdy. Ostatní herci z Přátel jako Courteney Coxová (Monica), Lisa Kudrowová (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) či David Schwimmer (Ross) už zůstanou pro veřejnost navždy svými postavami.

 

Autor: Han

Diskuze