Anife Vyskočilová a Monika Marešová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Ta má kuráž

Anife Vyskočilová zaútočila na manželku Leoše Mareše! Drsná slova šokovala fanoušky

O tom, že byla tanečnice a herečka Anife Vyskočilová (44) vždycky poměrně prostořeká, se tak nějak ví. Teď si ale znovu pustila pusu na špacír a nedopadlo to zrovna nejlépe! A to nejen pro manželku známého moderátora Moniku Marešovou (37)...

7 fotek
Anife Vyskočilová byla odjakživa pěkné číslo. Kam přišla, tam jí bylo plno. Od té doby se vůbec nic nezměnilo a i když je dnes Anife už přes čtyřicet, pořád si zachovala svého bláznivě mladistvého ducha. V současné době se vyskytuje v rodném Bulharsku, kam se jela podívat s partnerem po více než dvaceti letech.

Jak to ale vypadá, ani na dovolené nemá temperamentní kráska chvilku klidu. Z neznámých důvodů se totiž naštvala na krásky českého showbyznysu, a tak se rozhodla, že si s nimi ve videu vyřídí účty. Nejdříve se obula do většiny českých Miss. Na akce prý nechodí hlavně kvůli nim a dalším podobným lidem. „Víte, koho tam potkám? Prej všechny jsou Miss. Jo, všechny jsou to děvky. Miss skončila někdy v roce 2006, všechny ostatní jsou pro mě obyčejný, co jsem řekla předtím, abych zase neurazila všechny,“ řekla podle Extra.cz rázná Anife.

Nit suchou nenechala ani na současné ženě Leoše Mareše Monice. Té zase zkritizovala styl oblékání. „Přišla jsem, měla jsem na sobě krásné šatičky a botičky, vysoké podpatky a tak, prostě jak se má oblékat ženská, aby ukázala své přednosti. V novinách napsali, že jsem jako kolotočářka. Paní Marešová, protože je to Monika Marešová, si vzala velký hnusný kecky a na to romantické šaty a prý je to in. Co učíme naše budoucí holky, co rostou? Aby se oblékaly jako humpolačky?“ pokračovala v urážkách Anife, která se svým projevem navezla do spousty dalších lidí, se kterými očividně neplánuje udržovat dobré a solidní vztahy... Je sice pravda, že upřímnost se v dnešní době dost cení, ale jak se říká „vocaď pocaď“.
 

Autor: bin

Diskuze