Tvoje tvář má známý hlas: Anna Slováčková jako Beth Ditto
Zdroj: TV Nova
Náročné se vším všudy

Slováčková o vystoupení v TVÁŘI: Bylo to trapné! Nemohla jsem si dojít na záchod

Anna Slováčková (21) předvedla v osmém díle oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas neskutečný výkon. Jako americká zpěvačka Beth Ditto vyhrála na celé čáře. Nebylo to ale zadarmo! Co si kvůli tomu musela vytrpět?

4 fotky
Aničko, jak se ti korpulentní zpěvačka Beth Ditto zpívala?
Bylo to dobré, tam totiž nebylo nic zásadně těžkého, kromě toho, naučit se to zpívat s tou přidanou váhou.

Jak ses v této masce cítila? Přeci jen ti maskéři přidali dost kilogramů.
Měla jsem na sobě takový overal, který se zapínal zezadu, takže jsem se nemohla jít ani vyčůrat. Nechtěla jsem nikoho prosit, aby mi pomohl na záchod, protože pod tím silikonovým overalem jsem byla úplně zpocená, tak to bylo trošku trapné. Nakonec jsem se v ní ale cítila vlastně dobře, protože jsem si uvědomila, že nejsem tak tlustá, za jakou jsem se považovala.

Poslouchala jsi její písničky už dřív?
Vůbec, Beth Ditto jsem neznala, toto bylo opravdu poprvé, co jsem s ní přišla do kontaktu. Vtipné je, že teď tu písničku naopak slyším všude.

Zpívá se ti lépe česky nebo anglicky?
To je otázka, protože dřív jsem tu měla samé anglické pecky, ale když zpívám česky, tak je to prostě víc od srdce. Je to můj rodný jazyk zkrátka.

Aničko, prozradíš, co diváky čeká v příštím vystoupení?
Mě třeba mrzí, že stejně tak, jako mě dokáží maskéři “ztlustit”, tak mě nedokáží i udělat krásně hubenou. Budu zpívat Miley Cyrus, kterou mám ráda. V momentě, kdy začala takhle “jančit”, tak jsem si sice říkala, že už je to moc, ale líbí se mi, že si z lidí nic nedělá.

Máš pocit, že se s Miley Cyrus v poslední době trošku ztotožňuješ?
Obdivuji na ní, že si dělá co chce. Podle mě chce působit hrozně silně, sebejistě a nezávisle, ale přitom je podlě mě uvnitř křehká a citlivá. Myslím si, že to nás s Miley hodně spojuje, že to máme stejné.

Když to zpětně zhodnotíš, jaké vystoupení pro tebe bylo nejtěžší?
Pro mě to byla Jessie Jay. Ale víceméně jsem si všechna vystoupení moc užila, jen ta Jessie byla největší oříšek. Hlavně proto, že ji mám strašně ráda, takže jsem si s tím dala spoustu práce.

Autor: sim

Diskuze