Anička Slováčková a její rodiče
Zdroj: TV Nova/Profimedia
Šikovná dcera

Anička Slováčková si zvyká bez rodičů: Sem už Dáda s Felixem nepatří!

1. 4. 2018

Hvězda seriálu Ordinace Anička Slováčková (22) je známou osobností prakticky už od svého narození. Kdo by ji ale chtěl snad nařknout z toho, že se vozí na slávě svých rodičů, ten se šeredně plete.

7 fotek
Herečka, zpěvačka a celkově velmi talentovaná umělkyně Anna Julie Slováčková. Netřeba už toto jméno více spojovat s jejími neméně slavnými rodiči saxofonistou Felixem Slováčkem (74) a zpěvačkou a herečkou Dádou Patrasovou (61).

Anička se narodila do umělecké rodiny, což ostatně každý dobře ví. Někteří lidé se ale domnívají, že je herečka slavná právě díky svým rodičům a ráda se na jejich slávě přiživuje. To si ale patrně myslí pouze ten, kdo neví, co všechno už sama dokázala a hlavně, co sama dokazovat chce. Jenže Anička už dávno dospěla a nepotřebuje, aby ji někdo pořád vodil za ručičku. Ostatně hraje v seriálu, muzikálech, zpívá, tančí a byla i účastnicí pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. A to všechno jen díky vlastnímu talentu. I když za podporu od rodičů je samozřejmě vděčná.

„Někde jsem sama, někde s mámou, ale těší mě ten zájem. Včetně toho, že před časem přišla ta role v Ordinaci. Nicméně na rodičích skutečně nejsem nijak závislá,“ potvrzuje představitelka sestřičky Radky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v týdeníku Sedmička. Na rozdíl od mnoha jiných dětí slavných rodičů, je Anička opravdu cílevědomá, a tak je dost pravděpodobné, že by se dokázala v uměleckých kruzích plně proslavit i bez nich. Oba své rodiče však bezmezně miluje, a tak ač se v kariéře od nich snaží odpoutat a nebýt s nimi tolik spojována, v soukromí s nimi vychází velmi dobře.
 

Autor: bin

Diskuze