Anna Klausnerová - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Ten je roztomilý

Anička Klausnerová alias „Macík“ z Ulice ukázala po bráchovi dalšího člena rodiny! FOTO

14. 5. 2018

Herečka Anna Klausnerová (20) alias baletka Marcela z Ulice se se svojí postavou rozhodně neztotožňuje. Když má čas, neřeší kalorie, ale věnuje se své rodině. Například roztomilému synovci!

5 fotek
Anna Klausnerová má v současné době v Ulici velmi náročný scénář. Jako baletka Marcela se pere se zákeřnou anorexií a jediné, co řeší, je váha a hladovění. Naštěstí to ale vypadá, že se Maléřovým za pomoci Marceliny matky podaří nemoc překonat. Bude to ale ještě běh na dlouhou trať...

Za to Marcelina představitelka Anička Klausnerová je sice přirozeně štíhlá, ale rozhodně se nemusí fanoušci bát, že by se zabývala podobnými problémy jako Marcela. Jejími největšími prioritami je studium na konzervatoři, na které ji teď čeká absolvování maturitní zkoušky a hlavně samozřejmě rodina, kterou má herečka v Plzni.

Za tou pravidelně jezdí na víkendy domů. Minule sdílela fotku se svým sympatickým pohledným bratrem a teď to vzala trochu z té druhé strany. Ukázala totiž fotku s bratrancem, který sice pořádným chlapec ještě není, ale na druhou stranu je opravdu roztomilý. Fotku najdete v galerii!

Jaký šok zažije Marcela na sezení u terapeuta, uvidíte už dnes večer v Ulici v 18,25 hodin na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze