Anička Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Snad už bude lépe

Nemocná Anička Kadeřávková alias Rozina z Ulice se raduje: Přišel významný den, na který dlouho čekala! FOTO

Sympatická herečka Anička Kadeřávková (21) plnila dlouhé týdny sociální sítě detaily ze své léčby zákeřné boreliózy. V neděli ale konečně nastal den, na který se tolik těšila!

6 fotek
Letos na jaře se mladá talentovaná herečka Anička Kadeřávková svěřila fanouškům s tím, že má vážnou formu boreliózy, která jí dost komplikuje běžný život a je těžko léčitelná. Nakonec si ale ona sama našla jiné řešení, a to drahou léčbu na soukromé klinice v Německu, která pro ni byla poslední nadějí.

Léčbu zahájila představitelka seriálové Roziny už v červenci a od té doby dennodenně fanouškům ukazovala, že s pozitivním přístupem se dá překonat i tak psychicky a fyzicky náročná životní zkouška. A právě v neděli byl den, kdy herečka dobrala poslední antibiotika kapačkou.

„Po 56 dnech (denně 4 druhy antibiotik) vysazuji antibiotika a pokračuji bez jehel, infuzí a chemie. Zůstává mi jen denní dávka potřebných sumplementů a začínám brát přírodní léky (stále vše z BCA Clinic a pod jejich dohledem),“ podělila se o dobré zprávy Anička. „Mám hotové krevní testy po 8 týdnech léčby a v úterý se dozvím diagnózu - jestli a jak antibiotika zabrala,“ svěřila se herečka, co ji teď ještě čeká... Tak snad všechny testy dobře dopadnou a konečně bude úplně zdravá!

Autor: bin

Diskuze