Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Zdraví je k nezaplacení

Anička Kadeřávková alias Rozina z Ulice prozradila, kolik ji stojí speciální léčba v Německu! Je to síla

19. 7. 2018

Dlouhých třináct let trvalo, než se borelióza z dětství znovu vrátila. Dávné kousnutí klíštětem teď herečku Aničku Kadeřávkovou (20) stojí více, než si kdo dokáže asi představit.

8 fotek
Není to tak dávno, co Anička Kadeřávková, známá z Ulice jako Rozina Maléřová, veřejně přiznala, že trpí Lymskou boreliózou a lékaři v České republice si s její léčbou příliš neví rady.

Když bylo herečce sedm let, kouslo ji klíště a časem to vypadalo, že se uzdravila. Po třinácti letech se ale nemoc znovu probudila a zdravotní problémy počínaje únavou a bolestí celého těla si žádaly akutní řešení. Po antibioticích, které nezabrali, se proto Anička objevila na specializovanou soukromou kliniku v Německu.

Tam to vypadá, že by herečce mohli pomoct. Nic ale není zadarmo, bohužel ani zdraví tak mladého člověka. A tak herečce nezbývá nic jiného, než to všechno utáhnout ze svých honorářů. „Přesnou částku ještě nevím, protože mám za sebou jen krevní testy. Ty vyšly na tisíc eur. Za konzultace s lékařem, které trvaly okolo hodiny a půl, jsem platila tři sta padesát eur. A pak jsem si za deset tisíc korun kupovala podpůrné bylinkové prostředky na šest týdnů,“ prozradila deníku Aha! odvážná a stále pozitivně naladěná Anička, který s nemocí bojuje po psychické stránce opravdu velmi statečně.

„Kolik bude stát samotná léčba, na kterou nastoupím v srpnu, vůbec nevím. Známý tam byl a vyšlo ho to celkově na čtvrt milionu! Ty částky se hodně liší. Já tam třeba jedu na tři týdny, protože mi to budou zavádět kapačkou. Ale i samotná klinika mi nabízela, že se můžu léčit z domova tabletami. A to už je částka mnohem nižší, protože neplatíte služby kliniky navíc,“ popisuje, co ji v následující době čeká. Zatím bere každý den neskutečných 17 pilulek a nejen její fanoušci jí drží palce, aby z nemoci byla brzy venku a mohla si užívat života opravdu naplno.

Autor: bin

Diskuze