Stella Ralfini - 2
Zdroj: facebook
Fuj je to...

Sedmdesátnice našla elixír mládí. Z jejího nechutného fíglu se vám zvedne žaludek!

Kdo by nechtěl vypadat mladě a svěže i v dost pokročilém věku? Moderní ženy jsou schopné udělat téměř vše, jen aby si zachovaly mládí – často jsou ochotné podstoupit i plastické operace. Avšak metoda, kterou praktikuje Stella Ralfini, je opravdu jen pro otrlé...

6 fotek
Stella Ralfini vypadá mladě a nikdo by do ni neřekl, že již oslavila sedmdesátiny. Svou omlazující techniku objevila před třiceti lety v Indii, kde pobývala během svého studia medicíny. Během pobytu v této exotické zemi se jí totiž udělala podivná vyrážka a místní obyvatelé jí poradili, aby si postižená místa natřela vlastní močí. A účinek na sebe nenechal dlouho čekat – vyrážka zmizela během několika hodin a pokožka byla jemnější než kdy dřív. „Lidé si často myslí, že je moč špinavá, což ale rozhodně není pravda. Je to vaše osobní DNA a to vás dělá tím, kým jste!“, tvrdí Stella, která rovněž přidává i svůj recept na krásu.

Pokud se vám chce na malou, stačí si s sebou vzít plastový kelímek, do kterého zachytíte trochu moči. Poté hned teplou moč musíte namazat na obličej, krk a dekolt (případně na místa postižená vyrážkou). Tuto metodu prý dokonce chválila i popová královna Madonna.

Letos v dubnu lékaři u Stelly objevili rakovinu kůže. Stella však byla přesvědčená, že díky zdravému životnímu stylu a své neobvyklé praktice se z nemoci brzo dostane. A efekt placebo zřejmě opravdu funguje – i přes svůj dost pokročilý věk byla Stella měsíc po operaci opět na nohou a vypadala stejně dobře, jako před tím.

Stella se po této smutné zkušenosti rozhodla najít si nového životního partnera. Štěstí v lásce se jí ale vyhýbá – poslední muž, se kterým chodila, vypadal údajně jako Rod Stewart, měl ale problémy s erekcí. Stella o sobě tvrdí, že se nebrání vztahu s mladším partnerem, nechce ale lhát o svém věku. Hodně mužů ale její skutečný věk odradí. A tak Stella „toho pravého“ stále ještě hledá.

Autor: Iri

Diskuze