Angelina Jolie - 1
Zdroj: Profimedia
Děti ve vatě

GALERIE: Angelina Jolie nehorázně rozmazluje své děti. Podívejte se, v jakém luxusu žijí!

Herečka Angelina Jolie (41) dosáhla profesního vrcholu a patří mezi nejlépe placené herečky světa. A ani po bouřlivém a mediálně sledovaném rozvodu s Bradem Pittem (53) nijak zvlášť netratila. A o co víc nešetřila svého ex, o to víc je štědrá k jejich dětem!

8 fotek
Kdysi nejsledovanější a nejkrásnější manželský pár světa Angelina Jolie a Brad Pitt je už od září loňského roku minulostí a napovrch se dostaly pikantnosti z jejich soukromého života. Nit nenechala suchou herečka  právě na svém bývalém manželovi, když po letech manželství podala žádost o rozvod. Bitva se nekonala jen v osobní rovině, ale i v majetkové. Odhadovaná suma společného jmění činila 400 milionů dolarů (9,6 miliardy Kč).

Bývalí manželé se také od doby, kdy se prvně sblížili při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith v roce 2005 pěkně rozrostli. K nejdříve třem adoptovaným dětem Madox (16), Pax Thein (13) a Zahara Mareley (12), pak přibyly tři vlastní Shiloh Nouvel (11) a dvojčata Knox Léon a Vivienne Marcheline (9). A i když se Brad Pitt může se svými dětmi vídat, dohoda byla taková, že o děti se bude starat výhradně herečka. A na nich rozhodně nešetří!

Nedávno totiž Angelina pro svých šest dětí koupila vilu v hodnotě 25 milionů dolarů (téměř za 600 milionů Kč), kterou předtím vlastnil legendární režisér Cecil. B. DeMille. Koupil ho již v roce 1916 a žil v něm až do své smrti 1959. Nachází se na největším pozemnku o rozměrech 11 000 metrů čtverčních na nejvyšším místě v Los Angeles v Laughlin parku a má krásný výhled na Griffith Park.

Vila prošla celkovou rekonstrukcí. Má celkem šest pokojů, v obývacím pokoji se vyjímá krb a koupelen má rovných deset. Taktéž se v domě nachází obrovská knihovna, rozsáhlá jídelna, luxusní kuchyň, tělocvična a samozřejmě venkovní bazén.To už je parádní domov pro jejich šest dětí, nemyslíte? A ani o slavné sousedy nemá nouze, například mohou navštivovavat herečku Natalii Portman či herce Caseyho Afflecka. Ale tím nejdůležitějším koho mohou potkávat je jejich vlastní otec, který bydlí nedaleko. Vy se podívejte, jak si rodinka bez Pitta žije!

 

Autor: ham

Diskuze