Angelina Jolie - 2
Zdroj: Instagram
Je jí Mara Teigen

GALERIE: Angelina Jolie má dvojnici. A je ještě hezčí než slavná herečka!

Nádherná modelka Mara Teigen (21) je po vizuální stránce věrným obrazem slavné oscarové herečky Angeliny Jolie (40). Jejich výrazné podoby si svět všiml zejména díky hudebnímu spotu na lesk na rty Kylie Jenner, v němž se Mara nedávno objevila.

14 fotek
Ačkoli je mezi těmito kráskami skoro dvacetiletý věkový rozdíl, nemusíte se na Maru dívat příliš dlouho, abyste si všimli jejích výrazných nafouklých rtů, velikých zelených očí nebo tmavých dlouhých vlasů. Dokonce má i výrazné lícní kosti a tvar obličeje až neuvěřitelně podobný s tím Angeliny.

Teigen sice není v povědomí široké veřejnosti zapsána tak silně jako Jolie, ovšem není žádnou neznámou tváří. V modelingu se pohybuje jako ryba ve vodě už tři roky, poprvé si na přehlídkové molo stoupla v roce 2013. Zastupuje ji jedna z nejslavnějších agentur, Wihelmina International. V minulosti se také stala tváří značky Milani Cosmetics či se objevila v bibli Sports Illustrated.

Přesto se však její až děsivě věrné podoby s Jolie donedávna nikdo významně nevšiml. Je tedy zjevné, že Teigen se chtěla přiblížit vzhledu slavné herečky poněkud nenápadně. Až s kampaní lesku na rty Kylie Jenner na sebe strhla v hudebním videu nebývalou pozornost. Jen aby jí blízká podoba s Jolie v její modelingové kariéře spíše neuškodila. Kopírovat vzhled známých tváří se totiž nemusí vždy zrovna vyplatit. 

Autor: Mark

Diskuze