Angelina Jolie - 1
Zdroj: Profimedia
Zase boj?!

Angelina a Brad spolu zase válčí: Pitt herečku vytočil do běla! Musel zasahovat i psycholog

Bývalí manželé Angelina Jolie a Brad Pitt mezi sebou stále nemají některé věci uzavřené. Herečce se nelíbilo chování jejího ex a tak mu zakázala vídat děti!

4 fotky
Brad hodně pil, kouřil marihuanu a hádal se s nejstarším synem. To se Angelině nelíbilo a tak mu zakázala vídat všechny děti. Brad se však bez boje nevzdal a vybojoval si návštěvy dětí ve společnosti psychologa. Vidí je tedy alespoň jednou za 14 dní, vždy na několik hodin. Teď to vypadá, chce své manželce všechno vrátit!

Angelina má točit film Zloba – Královna černé magie 2. Natáčení má trvat několik měsíců a to v Londýně. Jelikož jsou děti v Angelinině péči, tak je všechny chtěla vzít s sebou. Tohle se Bradovi úplně nezamlouvalo, protože by to mezi ním a dětmi přerušilo veškerý kontakt.

Brad bude zase natáčet celé léto v Los Angeles a přijde mu vhodnější, aby děti zůstaly s ním. Brad není proti tomu, aby děti s matkou odcestovaly na krátký čas, ale několik měsíců už mu přijde moc.

Všichni už doufali, že se bývalý pár na všem domluvil a rozvod bude konečně u konce, ale tahle situace vše zase obrací tam, kde to bylo na začátku a spory mezi manželi neutichají. 
 

Autor: nat

Diskuze