Aneta Vignerová - 6
Zdroj: Profimedia / instagram
To muselo bolet!

SEDŘENÉ FOTO: Aneta Vignerová se ošklivě poranila před přehlídkou. Neuvěříte, co se jí stalo

Úspěšná modelka zažívá poslední dobou opravdu špatné období. Po rozchodu s dlouholetým přítelem přišla doslova další rána! Co se modelce stalo?

5 fotek
Aneta Vignerová (28) se pomalu dostává z rozchodu s fotbalistou Michalem Zemanem, s nímž se před dvěma měsíci rozešla. Pár spolu byl tři roky. Vypadá to, že je konec neustálým rozchodům a návratům, které jejich vztah doprovázely. Odstěhovali se od sebe a oba se snaží začít znovu. Celá situace pro modelku není vůbec snadná. Do toho přišla další nepříjemná věc. Ošklivě se poranila před přehlídkou!

Vignerová musela o víkendu pracovně do slovenských Tater, kde měla zazářit na přehlídce doprovázenou slovenských raperem Majkem Spiritem. Místo obdivných pohledů na její postavu v krátkých šatičkách se však dočkala lítostivých poznámek přítomných diváků. Před přehlídkou se totiž opravdu ošklivě poranila: „Uklouzla jsem na dlaždičkách a rozbila si koleno,“ svěřila se modelka Blesk.cz.

Podlomily se modelce nohy z charizmatického rapera? Nebo je na vině sklenička alkoholu, kterou si dopřála před začátkem přehlídky? Ani jedno. Údajně prý modelka zapíjela žal z bolestivého rozchodu s přítelem a upadla cestou ne Slovensko. Jasné je jen jedno, steně jako rány na srdci, tak i rány na koleni se brzy zahojí. Ne nadarmo se říká, že čas je nejlepší lékař.

Autor: vsa

Diskuze