Zdroj: TV Nova
Úděl žen

Aneta Krejčíková popsala náročný porod: Hned na začátku spatřila obraz čisté bolesti!

Hvězda Ulice a několik měsíců také máma na mateřské Aneta Krejčíková (27) se stejně jako mnoho jiných žen bála porodu. Po tom, co si ho prožila, se ale na tento přirozený proces dívá hodně jinak. Na rovinu to celé popsala!

8 fotek
Aneta Krejčíková už druhým měsícem není vidět na obrazovkách TV Nova, kde hrála v seriálu Ulice v roli Gábiny Pumrové. A kdo se zajímá o životy herců i mimo seriál, jistě dobře ví proč. Herečka se ve druhé polovině srpna stala maminkou syna Bena, který ji nyní zaměstnává na plný úvazek.

Představitelka seriálové Gábiny se už fanouškům svěřila s tím, jak moc ji mateřství jako takové obohatilo a změnilo. O průběhu porodu se ale doteď příliš nerozmluvila. Ten je totiž pochopitelně pro každou ženu velmi citlivou záležitostí. Po několika měsících na mateřské se to ale rozhodla změnit a motivovat ostatní, aby se přirozeného porodu tolik neobávaly.

„Porod je, bože, tak hustej. Myslím, že jsem v životě nezažila nic silnějšího (jsem hodně emotivní, no). V neděli večer jsem se po procházce v lese, kde jsem chodila každých 10 minut čůrat (nepřeháním), svému partnerovi doma rozplakala slabým, zoufalým pláčem, že už nechci být těhotná. Nic proti mýmu dítěti, proboha, bylo mi ctí být jeho domečkem a nosit ho, fakt, jen už vám ten 9. měsíc přijde sakra dlouhej!“ svěřila se s pocity, které měla ke konci těhotenství. Samotný porod byla ale úplná smršť emocí!

Více čtěte na další straně!

Autor: bin

Diskuze