Seriál Ulice: Co čeká po prázdninách Terezu a Gábinu?
Zdroj: TV Nova
Nevinné letní radovánky

Aneta Krejčíková z Ulice ukázala břicho krátce před porodem: FOTO ale mnoho lidí nepochopitelně pohoršilo!

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) se co nevidět stane maminkou, což už rozhodně dávno neskryje. Fotka s odhaleným bříškem ale pobouřila některé fanoušky. Důvod je celkem zarážející...

5 fotek
Aneta Krejčíková už to má doslova za pár. Několik týdnů zbývá herečce do porodu prvního potomka, a tak se snaží užívat si posledních chvil jako teprve nastávající maminka. Spolu s kolegyní a kamarádkou Patricií Solaříkovou (29) proto vyrazila na oblíbený hudební festival do Ostravy.

Tam se spolu herečky vyfotily a na snímku nelze přehlédnout, že už má Aneta, jak lidově říká, pořádný buben. Miminko očividně roste jako z vody a herečce se jenom daří. I tak se ale našli mezi lidmi tací, kterým na příspěvku z festivalu něco nesedělo.

„Jo, festival, to je ideální prostředí pro miminko! Zodpovědná matka...,“ rýpnul si v komentářích do herečky jeden z uživatelů sociální sítě. Moc lidí ale s jeho názorem nesouhlasilo a mnozí se herečky rázně zastaly. „To, že je těhotná, znamená, že nemůže chodit ven?“ reagoval na ostrý příspěvek další uživatel. „Těhotenství není nemoc! Nevidím v ruce žádný alkohol, ani to, že by nějak skotačila. Někdo se snaží být chytrý, ale nevyšlo to!“ přidávali se na Anetinu stranu další a další lidé.

Chybí vám Vaše oblíbená Ulice? Nebojte, už brzy budete moct sledovat nové díly 14. sezóny už tradičně v 18,25 hodin na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze