Aneta Krejčíková alias Gábina z Ulice
Zdroj: TV Nova
Přirostl jí k srdci

Aneta Krejčíková alias Gábina přiznala, kdo z Ulice jí bude chybět nejvíc: Byla jsem na něj přísná!

21. 8. 2018

Těhulka Aneta Krejčíková (27) se co nevidět stane maminkou. Před časem dotočila poslední záběry Ulice a teď ji čekají hlavně mateřské povinnosti. Kdo jí bude chybět úplně ze všech nejvíc?

8 fotek
Aneta Krejčíková alias návrhářka Gábina z Ulice je v devátém měsíci, a tak je jasné, že už je jen otázka dnů, maximálně týdnů, kdy vykoukne na svět její první potomek. Pohlaví a jméno herečka doteď neprozradila, a tak to bude pro všechny velké překvapení.

Seriálovou matkou je už však Aneta pěknou řádku let. S malým Šímou se na natáčení setkává od jeho narození. A tak není divu, že jí jeho představitel Jakub Kraus za ty roky přirostl k srdci. Jak sama přiznala, on jí bude chybět opravdu hodně. Ostatní kolegové, se kterými ale už od svých čtrnácti let točila Ulici, samozřejmě také.

„Co mi bude nejvíc chybět? Lidé a ty jejich kecy. To jádro je tady podobně dlouho jako já, od začátku. A hlavně Kuba, představitel mého syna Šimona, mi bude moc chybět. Udělal na sobě strašný kus práce. Já jsem na něj občas byla i přísná a on to všechno zvládnul. Ten mi bude chybět moc,“ prozradila Aneta, která je díky těhotenským hormonům citlivější, než kdy dřív. A tak když došlo na poslední natáčecí den, rozplakala se asi šestkrát.

Herečka má už před sebou jen mateřské radosti a starosti. Seriálová Gábina ale z Ulice jen tak nezmizí. Jak se to bude vyvíjet s Alešem, který si nedá pokoj, sledujte v Ulici každý všední den v 18,25 hodin na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze