Andrea Verešová - 1
Zdroj: Profimedia
Jako přes kopírák?

Andrea Verešová chtěla ukázat fanouškům sexy fotku! Místo obdivu má z ostudy kabát

Modelku Andreu Verešovou (37) obdivuje na sociálních sítích tisíce fanoušků. S jednom fotkou ale šlápla modelka pěkně vedle.

8 fotek
Andrea Verešová patří k nejkrásnějším modelkám v Čechách i na Slovensku. Je živoucím důkazem toho, že blížící se čtyřicítka neznamená ochablou kůži, nadváhu a hluboké vrásky. Andrea je ženou, která se o sebe stará a navíc jí byly do vínku dány perfektní geny. A tohle všechno moc dobře ví!

Proto plní dennodenně sociální sítě žhavými fotkami, na kterých ukazuje ve žhavých pózách odhalené křivky. Momentálně si Andrea léto užívá jak s rodinou tak i pracovně v zahraničí, a tak fotky v plavkách a bazénu jsou pro modelčin profil denním chlebem. S jednou ale šlápla vedle. Andrea zveřejnila na Instagramu fotku v bazénu, jak leží ve svůdné póze na zádech. Jenže je tu jeden háček, kterého si mnoho lidí všimlo.

Modelka totiž zapózovala takřka stejně, jako před rokem moderátorka Televizních novin na Nově Lucie Borhyová (39). A protože Lucii diváci televize i fanoušci mají opravdu rádi, zastaly se sympatické moderátorky v tom smyslu, že ji Verešová kopíruje. Jestli se opravdu nechala inspirovat u krásné moderátorky, je ve hvězdách, jisté ale je, že to sluší oběma kráskám!

Autor: bin

Diskuze