Ordinace: Marika Lukáčová - 4
Zdroj: Archiv TV Nova
Jedinečný okamžik

Andrea Růžičková ukázala nejintimnější FOTO všech dob! Vzniklo to celé omylem

Herečka Andrea Růžičková (32) alias Marika Lukáčová z Ordinace je nejen krásná žena, ale také matka dvouměsíčního syna Tobiáška, který jí a manželovi dělá samou radost. A právě se svým chlapečkem se sama zachytila ve velmi intimní chvilce po tom, co si doma omylem zabouchla dveře.

9 fotek
Herečku Andreu Růžičkovou známou jako doktorku Mariku Lukáčovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sužují poslední dva měsíce mateřské povinnosti. A tak není divu, že snímky z jejího soukromí jsou plné právě jejího syna Tobiáška, kterého přivedla na svět 19. srpna.

Od té doby se stejně jako každé mamince obrátil život naruby i krásné Andree. Když se herečka nevěnuje pracovním povinnostem, věnuje věškerý čas synovi a manželovi Mikoláši Růžičkovi. Jak to ale dopadne, když muž není doma? Pak se třeba může stát, žese Andrea nemůže dostat do jejich bytu. „Jsem si zabouchla dveře, tak jsem si zašla k sousedům... Ještě, že nosím jídlo pořád s sebou,“ napsala Andrea k fotce, na které sedí v kosmetickém salonu a kojí malého Tobiáška.

Z čekání na klíče se tak stala magická chvíle matky a syna, kterou sama herečka zaznamenala na svůj mobilní telefon. Při tom se ještě stihla objednat na zkrášlující péči. Při svém povolání se totiž chce představitelka Mariky udržovat stále atraktivní, na rozdíl od jiných matek, které s příchodem dítětem začnou vlastní zevnějšek občas až extrémně zanedbávat. To ale očividně není případ Andrey, která se dříve živila i jako modelka.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
STYDLIVKA RŮŽIČKOVÁ: Na vášnivý díl Ordinace se s manželem dívat nebude! Má k tomu pádný důvod

GALERIE: Nečekané vášnivé vzplanutí v Ordinaci! Kdo a s kým stráví noc?

 

Autor: bin

Diskuze