Andrea Růžičková Kerestešová - 1
Zdroj: Profimedia
Těšíte se?

Andrea Růžičková ukázala FOTKY z natáčení Ordinace: Marika se vrátí! A kdo s ní?

Oblíbená herečka Andrea Růžičková alias doktorka Marika Lukáčová z Ordinace v růžové zahradě 2 zveřejnila fotografie z natáčení. Znamená to, že se Marika vrací? Nebude sama.

6 fotek
Libor Stach alias doktor Adam Svoboda z Ordinace v Růžové zahradě 2 se nyní v seriálu neobjevuje, stejně tak jeho seriálová kolegyně Andrea Růžičková alias Marika Lukáčová, která si užívá mateřskou.

Příběh těchto dvou postav v seriálu ale nekončil, jen byl na krátko v pozadí. Adam totiž sedí ve vězení za zavinění smrti člověka, kterého s Marikou srazili v autě. Vše vzal na sebe, jelikož byl pod vlivem alkoholu a obtěžoval Mariku, která řídila. Navíc byl do doktorky Lukáčové bezmezně zamilovaný.

Marika nenesla okolnosti kolem nehody moc dobře a tak se rozhodla z kamenické nemocnice odejít. Vypadá to však, že se oba aktéři do dění brzy vrátí. Herečka Andrea Růžičková totiž na svém Instagramu zveřejnila dvě fotografie, které to naznačují. Na jedné je společně s Liborem, který má na sobě pouta. Ke snímku napsala: „My se prostě živíme hraním si na někoho, kým nejsme! Je to haluz!“ K tomu připojila hashtagy jako #sheisback #marika #vevezeni #naseprace nebo #naplace. Před pár dny k tomu dodala fotografii v roušce ze seriálového operačního sálu.

Ivana Jirešová prozradila, které scény má na natáčení Ordinace nejradši! ROZHOVOR
ŠTĚPÁN BENONI: Volného času moc nemám ROZHOVOR

Autor: mk

Diskuze