Andrea Růžičková
Zdroj: Profimedia
Změna je život

Andrea Růžičková udělala nečekanou změnu: Na tohle si zdaleka každý netroufne! FOTO

Herečka Andrea Růžičková (33) už nějaký čas chybí na obrazovkách TV Nova jako krásná doktorka Marika Lukáčová v Ordinaci. Díky sociálním sítím ale fanoušky ráda informuje o zajímavých událostech ve svém soukromém životě. Teď například podstoupila jednu výraznou změnu!

6 fotek
Krásná herečka a maminka malého Tobiáška Andrea Růžičková se v dobách, kdy ještě neokusila povolání herečky, živila modelingem. A dodnes dostává nabídky, které jí leckteré kolegyně mohou jen závidět. I přesto, že Andrea totiž dosáhla takzvaných Kristových let a je už půl roku maminkou, vypadá pořád božsky. A teď tomu nasadila korunu! Samozřejmě v pozitivním slova smyslu.

To potvrzuje i sama herečka. „Změna, nechť je jakákoliv, je vždy pozitivní, protože, nechť je to cokoliv, něco změní,“ napsala Andrea k fotce, na které se pochlubila změnou barvy vlasů! A to poměrně odvážnou. Odstín její nové barvy jde totiž do často odsuzované zrzavé. Kromě toho si ale vlasy nechala i výrazně zkrátit a narovnat!

Jak je navíc známo, zrzky buď lidé milují, nebo naopak. Zvláště muži. Hereččin nový vzhled se ale podle komentářů pod fotkou setkal v drtivé většině s pozitivními ohlasy. Vypadá to, že tento nový krátký střih i odstín s nádechem odvážné zrzavé, byl opravdu trefou do černého. Jak jí změna sluší, na to se podívejte v galerii!
 

Autor: bin

Diskuze