Andrea Růžičková - 2
Zdroj: Profimedia / instagram
Tipy a rady

Andrea Růžičková prozradila, díky čemu je po porodu v tak skvělé formě!

Loni v létě porodila herečka Andrea Růžičková (33), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako doktorka Marika Lukáčová, syna Tobiáše. Brzy po porodu se dala opět do formy a vypadá naprosto skvěle. Jaké jsou její osvědčené fígly, díky nimž vypadá tak dokonale?

8 fotek
Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Andrea Růžičková, prozradila magazínu Sedmička, že používá především kvalitní a čistou kosmetiku, hlavně přírodní. Hodně se zajímá o to, z čeho je kosmetika vyrobena. Což je ostatně vidět i na jejím profilu na Instagramu.

Herečka přiznala, že se jí po porodu dost změnila pleť a má ji nyní citlivější. To znamená, že o ni musí více pečovat a ještě více se dívat na to, jaké produkty použije. "Mám navíc sklon k ekzémům, proto jsem velmi opatrná a dobře rozmýšlím, co si na obličej dám," říká.

A jak se udržuje stále v tak dobré kondici? "Pravidelně cvičím, po ránu na lačno piju vodu s jablečným octem pro nastartování organismu a obecně piju hodně vody. Také se vyhýbám cukru," přiznala. O svůj zevnějšek zkrátka hodně dbá. Není tedy divu, že se po porodu opět rychle dostala do tak skvělé formy.

Andreu Růžičkovou budete v nových dílech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 moci vídat už na konci srpna.

Autor: mk

Diskuze