Andrea Růžičková
Zdroj: Profimedia
Šamanská kouzla

Andrea Růžičková promluvila o zkušenosti s drogami! Jedna ji obvzlášť láká

Hvězda Ordinace Andrea Růžičková (33) prozradila, že ji láká jedna velmi specifická omamná látka. Jednou by ji i ráda vyzkoušela! nebojí se, že si vytvoří závislost?

7 fotek
Herečka Andrea Růžičková alias Marika Lukáčová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je vyznavačkou zdravého životního stylu a netají se tím, že věří přírodním produktům domorodých kmenů. Ostatně v minulosti už ochutnala na cestách po Africe vývar obsahující výtažek z placenty, který má mít pro těhotné blahodárné účinky.

Nyní se herečka svěřila s tím, že by chtěla vyzkoušet jednu drogu. „Jednou bych chtěla vyzkoušet účinky látky z liány Ayahuasca nebo kaktusu San Pedro. To jsou rostliny, které obsahují halucinogenní látky. Nevzniká na ně ale žádná závislost,” řekla Andrea pro Super.cz.

Tato halucinogenní látka je v současné době fenoménem a přezdívá se také jako liána mrtvých. Vynalezli ji šamané a na rozdíl od škodlivých drog, které z doslechu zná téměř každý, tato lidem pomáhá. Paradoxně se například využívá při léčbě drogových závislostí, nebo pro léčbu depresí a jiných duševních poruch.

Jak ale Andrea dodala, teď by tuto látku určitě nezkoušela. Zvláště dokud chce zodpovědnou matkou. „Určitě to nebudu zkoušet teď, když mám malé dítě. Třeba někdy v důchodu,” smála se herečka. Podle svých slov nikdy žádnou jinou drogu ani nezkoušela, na rozdíl od mnoha dnešních mladých lidí.
 

Autor: bin

Diskuze