Andrea Kerestešová Růžičková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Krásná maminka

Andrea Růžičková ukázala odhalené tělo! Takhle vypadá žena po porodu? FOTO

Herečka z Ordinace Andrea Růžičková (33) si užívá mateřství. Protože ale chce zároveň dobře vypadat, začala cvičit a první výsledky ukázala pouze v odvážné sportovní podprsence.

8 fotek
Andrea Růžičková známá jako doktorka Marika Lukáčová z Ordinace v růžové zahradě 2 byla odjakživa žena, za kterou se muži lačně otáčeli. Štíhlá postava, bujné poprsí, to je přesně to, na co se rád podívá nejspíš každý muž. Krásná herečka si ale po porodu trochu stěžovala hlavně na bříško, a tak začala cvičit, aby se dostala co nejdříve zpátky do formy.

V srpnu loňského roku totiž přivedla na svět syna Tobiáška, kterému s láskou obětuje většinu svého volného času. Herečka tedy sice patří k matkám, které svému dítěti dávají maximální lásku a péči, přesto ale stíhá do toho i cvičit. „Zatím cvičím jen jednou týdně a jen 20 minut,“ odpověděla na sociální síti na otázku, jak často cvičí.

Řekli byste si, že to s postavou asi příliš velké zázraky neudělá, jenže to jste ještě neviděli hereččinu postavu ve sportovním, poměrně odhaleném modelu. Těžko uvěřit, že se v tomto těle ještě před ani ne půl rokem schovávalo dítě! Herečka vypadá čím dál lépe a svými křivkami by už teď mohla konkurovat leckterým mladším a bezdětným ženám.

Autor: bin

Diskuze