Andrea Růžičková
Zdroj: Profimedia
Hodně zdaru

Andrea Růžičková 15 let bojovala s velkým strachem. Nyní se ho rozhodla překonat!

Krásná herečka Andrea Růžičková (33), známá všem především jako doktorka Marika Lukáčová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, promluvila, o svém strachu. Po 15 letech ho překonala!

9 fotek
Celých 15 let herečka neřídila i přes to, že měla řidičský průkaz. Byla totiž svědkem děsivé dopravní nehody, při níž zemřel člověk. „Řidičák jsem si udělala v 18 letech na Slovensku, od té doby jsem ale neřídila. Měla jsem tak nějak pořád velký strach. V té době jsem byla taky svědkem autonehody, kde nám před očima umřela holka, které bylo 17 a byla z vedlejší vesnice. Byl to silný zážitek. Strachu z nebezpečí jsem se nedokázala dlouho zbavit,“ sdělila Blesku.

Nyní se svůj strach rozhodla překonat a po 15 letech se posadial za volant. Donutila ji k tomu aktuální životní situace. „Dnes už mám rodinu a potřebuji být chvílemi samostatná, co se přesunu týče. Pořídili jsme si nové auto s automatickou převodovkou, takže odpadá stres, že mi to někde může chcípnout. Po těch 15 letech je to, jako kdybych seděla v autě poprvé. Vše se učím znovu. Myslím, že jsem mnohem klidnější, než když jsem dělala autoškolu. Taky je to samozřejmě i o učiteli. Teď, na rozdíl od prvních zkušeností, mám učitele klidného a zkušeného. Nedávno jsem poprvé vyjela mezi lidi do ulic, to je asi pro mne nejnáročnější. Lidi, kola, auto, tramvaje, semafory, značky, mám pocit, že je toho strašně moc," svěřila se herečka.

"Chce to praxi a snad si to sedne. Když jsem ale vystoupila, třásla jsem se ještě asi dvě hodiny,“ dodala Andrea, které je velkou oporou a zároveň druhým učitelem manžel Mikoláš Růžička (38).

Autor: mk

Diskuze