Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Smrt slavných

Andrea Pomeje si lynč líbit nenechá. Podává trestní oznámení…

Jiří Pomeje (†54) odešel z tohoto světa teprve nedávno a už se musí jeho žena Andrea (30) pořádně ohánět. Podle všeho jí lidé dávají za vinu to, že Jirka zemřel. Opustila ho v nejtěžších chvílích, a to nikomu nepřidá. Andrea se ale nenechá.

8 fotek
Příčinou smrti herce s nezaměnitelným chraplákem byla rakovina, která se mu rozlezla po celém těle. Zbyla po něm žena Andrea a malá dcera Anička.

Lidé lynčují Andreu za to, že herce opustila v těžkých časech a nahlas si na ní pusu otevřel Josef Rychtář, což byl paradoxně přítel již zesnulé Ivety Bartošové, která byla manželkou Jiřího Pomeje před Andreou. „Za to, co udělala Andrea Jirkovi, je u mě normální ku*va, která ho opustila v jeho nejtěžší chvíli, kdy mu vzala to nejcennější, pro co žil, a to jeho dcerku,“ řekl o ní.

Podle Blesku prohlásil, že předtím to byla nula živící se rozkrokem. Andrea se cítí být dotčená. „Teď držím pietu. Až bude po posledním rozloučení a dám se do pořádku, podám na toho člověka trestní oznámení. Tohle si nikdo k nikomu nesmí dovolovat,“ řekla webu eXtra.cz.

Poslední rozloučení s Jiřím Pomejem uspořádají jeho rodiče a sestra v rodných Českých Budějovicích a ne v Praze, kde Pomeje žil. Konat se bude už dnes 6. března od 13 hodin.

Autor: Han

Diskuze