Smrt Jiřího Pomeje: Anička přišla o tatínka
Zdroj: Profimedia
Smrt Jiřího Pomeje

Andrea Pomeje řekla dceři pravdu: Anička už ví, že tatínek zemřel

Jiří Pomeje (†54) bojoval s rakovinou do posledního dechu. Vyhrát se mu ale nepodařilo. Jeho žena Andrea (30) zůstala na dceru Aničku (5) sama. Ta netušila, že její tatínek zemřel. Až dosud.

6 fotek
Těžké časy zažívá momentálně Andrea Pomeje. S Jiřím, který v úterý odpoledne zemřel na rakovinu, již delší dobu nežila, a tak je dle jejích slov částí veřejnosti lynčována za to, že ho opustila. Do toho se ale musí starat o malou dceru Aničku, která přišla o tatínka. Dosud o tom nevěděla, ale Andrea se rozhodla jí to říci.

„Dcera už to ví. Nemohla jsem dopustit, aby to náhodou zaslechla v rádiu v autě, nebo si pustila televizi a uviděla tam, že jí umřel tatínek. Jsou toho plná média,“ řekla webu eXtra.cz Andrea.

V sáhodlouhém statusu na sociální síti se svěřila, že má o malou Aničku strach. Neví, jak se srovná s tím, že tatínek už není.

Kromě jiného se na Facebooku napsala, jak těžké bylo s Jiřím žít. Propadl alkoholismu a často se před ním musela zamykat s dcerou a čekat až vystřízliví. Oporou jí je v současné době její partner Petr Plaček. 

Autor: Han

Diskuze