Jiří a Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia
Dostala stopku od rodiny

Andrea Pomeje nemohla za Jirkou (†54) do nemocnice. Bude mít zákaz i na pohřeb?

Ode dne smrti Jiřího Pomeje (†54) atmosféra houstne. Herec a dabér podlehl rakovině na začátku týdne. Veřejnost začala lynčovat jeho poslední manželku Andreu (30), která ho, pravda, opustila v těžkých chvílích. Od Jirkových přátel a příznivců už obviňování nemohla snést, a tak se vypsala na sociální síť. To vztahům mezi ní a Jirkovou rodinou příliš nepomohlo.

14 fotek
Vztahy mezi Andreou Pomeje a rodinou jejího zesnulého muže nejsou ideální. Nesměla ho ani navštívit v nemocnici Na Pleši, kam byl převezen poté, co se mu rakovina dostala do celého těla. „Chtěla jsem za ním několikrát, ale po konzultaci s rodinou jsme se shodli, že by ho to mohlo rozrušit. Mně nezbývá nic jiného než to respektovat,“ řekla Andrea Blesku. Tvrdí, že šlo o dohodu, ale...

Poslední rozloučení s Jiřím Pomejem uspořádají jeho rodiče a sestra v rodných Českých Budějovicích. Konat se bude ve středu 6. března od 13 hodin. TV Nova termín potvrdil Pomejeho nejlepší kamarád Pavel Pásek. Pohřeb bude veřejný. 

Podle Páska Pomeje doufal až do posledního dechu, že se vyléčí. "Říkal, že do konce února se z toho dostane a pak něco vymyslíme. Konce února se ale nedožil," řekl Pásek

Na pohřeb se jistě chystá i vdova Andrea Pomeje. Otázkou je, zda ji na něm rodina snese. Je však nesporné, že má jako jeho poslední žena, právo se s ním rozloučit. Podle Páska byl Pomeje showman, který mel rád kamery. Jistě by nechtěl, aby na jeho pohřbu bylo dusno.

Autor: Han

Diskuze